5. strana

Moleskine A5 týdenní 2022 Le Petit Prince modrý

Týdenní plánovací diář Moleskine v modré barvě pro rok 2022 v limitované edici Malý princ.

Více info Cena
Theseus PS4

Vstupte hluboko do labyrintu s Thésée, odhalte tajemství a postavte se mocnému Minotaurovi! Theseus je pohlcující VR zážitek, který nabízí nový pohled na mýtus o Minotaurovi a labyrintu. Prozkoumejte chodby a komory se doprovodu hlasu Ariadny. Bájný minotaur je vládcem tohoto světa vy rozhodně nejste vítáni návštěvníci. Mýtus podán novým způsobem virtuální reality. Pohled třetí osoby s kinematickým přístupem k virtuální realitě. Prozkoumejte legendární labyrint a zjistěte více o vztahu mezi Thésée a Ariadne.

Více info Cena
ToeJam & Earl: Back in the Groove

ToeJam a Earl ztroskotali na Zemi v nové hře ToeJam & Earl: Back in the Groove. Hra je moderním návratem ke klasice z roku 1991. Ikonická dvojice z 90. let se vrací a díky novým hračkám se snaží posbírat části rakety, aby se dostali z podivuhodné planety Zem. Zahrajte si s přáteli v režimu kooperativy a objevte nové hračky a nové přátele na cestách nepředvídatelným světem. Hra ToeJam & Earl: Back in the Groove je směska nejlepších vymožeností klasických konzolových her, do které jsou přidány i nová vylepšení. Vezměte přátele a připravte se na nostalgický zážitek při pokusu vrátit se na planetu Funkotron.

Více info Cena
Ochranná fólie originální Huawei pro Huawei Ascend G6

spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu před mechanickým poškozením , prachem , mastnotou a jinými nečistotami. Zkombinujte ochrannou fólii s kvalitním pouzdrem a dosáhněte tak maximální ochrannou. Kvalitně pouzdra najdete v naší nabídce zde nabídka pouzder pro Váš mobilní telefon  

Více info Cena
DUX DUCIS Fino kryt na Samsung Galaxy A51, černý

Pouzdra a kryty značky DUX DUCIS se pyšní kvalitními materiály a precizním zpracováním. Elegantní kryt na mobil DUX DUCIS Fino je vyroben z kvalitního PC materiálu a měkkého TPU materiálu na boku. Kryt má protiskluzové vlastnosti, nezanechává otisky prstů a disponuje mírně vyvýšenými okraji, které chrání displej i objektiv fotoaparátu. Díky svým vlastnostem dokáže absorbovat sílu nárazu do sebe, čímž může ochránit váš telefon před poškozením. Výhodou je i podpora bezdrátového nabíjení díky čemuž můžete používat bezdrátovou nabíječku bez nutnosti vyjímání telefonu z krytu. Kryt působí elegantním a luxusním dojmem, díky čemuž se stane příjemnou ozdobou vašeho mobilního telefonu. Vlastnosti: • Poskytuje ochranu telefonu při každodenním používání • Podporuje bezdrátové nabíjení • Chrání před znečištěním a prachem • Protiskluzový povrch • Kvalitní PC + TPU materiál • Eliminuje otisky prstů • Mírně vyvýšené okraje • Vysoká odolnost • Poskytuje snadný přístup ke všem portům a tlačítkům • Elegantní a stylový design

Více info Cena
Angry Birds: Star Wars PS4

Rebelské ptáci , úočiace z ukryté základny , získali své první vítězství proti zlým Imperiálním selatům . Během bitvy se rebelským špionem podařilo ukrást tajné plány dokonalé zbraně Impéria , Pig Star , a nyní spěchají s plány za rebeskými ptáky. A potřebují Vaši pomoc ! Připojte se k epickému dobrodružství s Angry Birds v legendárním světě Star Wars ! Používejte Sílu , ovládejte světelný meč a porážejte Pigtrooperov na intergalaktické výpravě od pouští Tatooine po hlubin Pig Star-kde musíte čelit děsivému Darth Vaderovi , Temnému pánovi selat ! Stanete se Mistrem Jedi a obnovíte svobodu v galaxii ? 20 nikdy předtím neviděných exkluzivních úrovní (kromě stávajících 200 z původního Angry Birds Star Wars ) Poprvé v historii série multiplayerové módy . Hrajte s rodinnými příslušníky , nebo s přáteli ve dvojici v kooperativním režimu pro dosažení kombinovaného vysokého skóre, nebo v kompetitivně režimu až ve čtveřici . Plná odpora achievmenty a trofejí, žebříčků. HD grafika, odemknuté bonusové úrovně, položky a obsah.

Více info Cena

Nejhledanější